Cennik

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, dlatego trudno jest opracować cennik, w którym będzie konkretna usługa za konkretną cenę. Niemniej jednak, by ułatwić naszym potencjalnym Klientom orientację w gąszczu usług i ich cen, postanowiliśmy zamieścić poniżej pewne wytyczne w formie: nazwa usługi - minimalna cena netto.

Tworzenie stron internetowych

1. Prosta strona firmowa, zawierająca max. 5 podstron i formularz kontaktowy, wraz z profesjonalną grafiką, z wersją responsywną - od 1299 PLN.

2. Strona opisana powyżej wraz z prostym systemem do administracji treścią (CMS), np. do zarządzania galerią, edytowania oferty itp. - od 1699 PLN.

3. Rozbudowany serwis firmowy z wieloma kategoriami produktów, artykułów, newsletterem, systemem CMS, profesjonalną grafiką itp. - od 2999 PLN.

4. Zaawansowany serwis branżowy lub społecznościowy, o bardzo wielu opcjach administrowania, a także rozbudowanym interfejsie użytkownika, wraz z profesjonalną grafiką - od 9999 PLN.

5. Sklep internetowy oparty o platformę Profitshop (więcej na www.profitshop.pl) - od 1799 PLN.

6. Pozostałe - do uzgodnienia.Prace graficzne

1. Projekt logo - od 450 PLN.

2. Stworzenie księgi identyfikacji wizualnej (m.in. logo z opisem jego zamieszczania, papier firmowy, wizytówki itp.) - od 899 PLN.

3. Banner na stronę www, statyczny - od 50 PLN.

4. Banner na stronę www, dynamiczny - od 150 PLN.

5. Layout do strony www - od 400 PLN.

6. Projekt ulotki - od 150 PLN.

7. Pozostałe - do uzgodnienia.