Rekomendacje

Wirr
Wirr

Należymy do bardzo wymagających klientów. Dziękujemy za szybkie reagowanie na nasze pytania, za terminowość. Dzięki odczuwalnym już sukcesom strony wirr.com.pl z przyjemnością możemy zarekomendować Centrum Nowej Technologii jako skutecznego i pomocnego partnera biznesowego.

Dajar Sp. z o.o.
Dajar Sp. z o.o.

Efekt, który osiągnęliśmy wspólnie z Centrum Nowej Technologii, doskonale spełnia założenia międzynarodowej obsługi strony. Można nią zarządzać w kilku językach, a sam proces edycji strony jest niezwykle łatwy i elastyczny. CNT wykonało również bardzo elegancki projekt graficzny strony. Należy szczególnie podkreślić wyjątkowy profesjonalizm całego zespołu, otwartość na potrzeby klienta i niezwykle efektywne, i terminowe prowadzenie całego projektu.

Wydawnictwo Literackie
Wydawnictwo Literackie

Jesteśmy pod wrażeniem w pełni profesjonalnej obsługi na każdym z etapów pracy nad oboma projektami, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej Szefa Firmy i Pracowników, ich rzetelności oraz terminowego wywiązywania się z kolejnych zadań. Przede wszystkim jednak cenimy tę firmę za kreatywność, pomysłowość, innowacyjność przedstawianych rozwiązań (szczególnie graficznych), które idą w parze z wysoką jakością usług.

Wydawnictwo Znak
Wydawnictwo Znak

Centrum Nowej Technologii jest firmą bardzo elastyczną, wrażliwą na potrzeby klienta. Do dyspozycji mieliśmy nie tylko p. Łebkowskiego, ale też wyznaczonych przez niego programistów i grafika. W każdym momencie prac mieliśmy wgląd w dzieło, które powstaje.

Graz s.j.
Graz s.j.

Mimo, że Centrum Nowej Technologii jest z Krakowa, a nasza spółka mieści się w Szczecinie, nie mieliśmy żadnego problemu z kontaktem. Przed rozpoczęciem prac obawialiśmy się tego, ale okazało się, że wykonawca prac ma duże doświadczenie w pracy zdalnej. Słuchano każdej naszej uwagi i jeśli była taka zasadność, uwzględniano ją i natychmiast wprowadzano na stronę.

Red Brick Apartments
Red Brick Apartments

Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi założeniami i wymaganiami. Dzięki doświadczeniu Pana Michała i jego cennym sugestiom strona jest bardzo przejrzysta i spełnia oczekiwania gości.