Rekomendacje

Luna Iwona Berger
Luna Iwona Berger

Centrum Nowej Technologii zapewniło mi kompleksową obsługę - od wymyślenia nazwy, zaprojektowania logo sklepu do wyjątkowej grafiki strony. Bardzo cenię sobie doskonały kontakt telefoniczny i mailowy podczas realizacji projektu oraz bieżące informacje na temat postępu pracy.

Wzorcownia Plus - Barbara Olejniczak
Wzorcownia Plus - Barbara Olejniczak

Współpracę z tą firmą oceniam na bardzo wysokim poziomie. Żadna prośba i żadne pytanie nie pozostawało nigdy bez odpowiedzi.

Okna Krzynówek
Okna Krzynówek

Podobał nam się kontakt, szybkość działania i troskliwa opieka - to duże walory Centrum Nowej Technologii. Zamówiliśmy też usługę pozycjonowania, z której również jesteśmy zadowoleni. Polecamy Centrum Nowej Technologii, jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Zakład Jubilerski Andrzej Wypchło
Zakład Jubilerski Andrzej Wypchło

Jesteśmy zadowoleni z usług Centrum Nowej Technologii w ramach stworzenia naszej strony internetowej. Mimo że chodziło o bardzo niewielkie zlecenie, włożyli w nie dużo entuzjazmu i energii.

Provat szkolenia podatkowe s.c.
Provat szkolenia podatkowe s.c.

Pracownicy Centrum Nowej Technologii cechują się profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, oraz sprawnością w działaniu. Mogę z czystym sercem polecić ich usługi.

Firma Dyspol
Firma Dyspol

Firma Centrum Nowej Technologii stawia na wygodę klienta. Trudne kwestie techniczne potrafią wyjaśnić w rzeczowy sposób, ze zrozumieniem i cierpliwością, co dla osób, niezorientowanych w temacie jest niezmiernie cenne.