Rekomendacje

Karczma Honielnik
Karczma Honielnik

Na podstawie dotychczasowego doświadczenia możemy polecić firmę CNT jako profesjonalnego wykonawcę witryn internetowych.

Hotel Ruczaj
Hotel Ruczaj

Pragnę wyrazić swoje uznanie dla profesjonalizmu i umiejętności dostosowania się do potrzeb i oczekiwań klienta. Nasze doświadczenia pozwalają nam z pełnym przekonaniem rekomendować firmę CNT innym.

Wypożyczalnia strojów dla dzieci Motyl
Wypożyczalnia strojów dla dzieci Motyl

Na podstawie dotychczasowej współpracy z Centrum Nowej Technologii firma nasza może w pełni zarekomendować ją jako solidną i gwarantującą wysoką jakość świadczonych usług.

W.I. Promotions
W.I. Promotions

Pragniemy podkreślić, że pracownicy CNT są bardzo elastyczni i pozytywnie nastawieni do klienta. Dzięki ich uprzejmości współpraca staje się przyjemnością. Z usług CNT skorzystamy za każdym następnym razem, gdy będziemy potrzebować usług informatycznych.

Sławomir Piwowarczyk Design
Sławomir Piwowarczyk Design

Polecam Centrum Nowej Technologii jako firmę, która potrafi kompleksowo zająć się klientem i jego potrzebami. W CNT pracują prawdziwi fachowcy, których z przyjemnością mogę polecić.

4kids
4kids

Pan Łebkowski doradził wprowadzenie kilku rozwiązań, które nie tylko usprawniają zarządzanie dużym sklepem, ale również wskazał, jak w serwisie internetowym operować wartością dodaną. Jego pomysł (unikatowy na skalę Polski), by klientki mogły personalizować wygląd sklepu nawet w zakresie zdjęcia swojego dziecka, bardzo nam się spodobał.